czyszczenie dywanów Człuchów ??

czyszczenie dywanów Człuchów ??

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry niezmiernie dziękuję.

Laleczka

Posty: 4

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

RufleX

Posty: 8

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj sposoby, które stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, niemniej jednak to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Wariat

Posty: 15

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Nowa

Posty: 10

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Booss23

Posty: 7

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

Różyczka

Posty: 9

 
Mam dzieci, jakie są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niesłychanie porządne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niesłychanie długo i wówczas wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

pawel253

Posty: 9

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

zenek744

Posty: 5

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

Krakus

Posty: 10

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, niemniej jednak też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Wariat

Posty: 12