Dajcie mi namiar na firmę która przegra mi vhs !

Dajcie mi namiar na firmę która przegra mi vhs !

Witajcie drodzy użytkownicy.

Poszukuje porady na temat przegrania kasety vhs na dvd. Niestety jestem zielona w tym temacie a zależy mi na tym aby podarować bliskim kopię nagrania. Kiedyś kamerzysta nagrywał na dvd i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Rafałek34

Posty: 14

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

berry182

Posty: 27

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

Misio

Posty: 21

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja niemniej jednak nie mam konkretnego rozwiązania.

michal0120

Posty: 23

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

anex

Posty: 17

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich osób lecz żądają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt sporo jak dla mnie.

midnajt

Posty: 20

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi bardzo na tych kasetach.

Misio

Posty: 17