Program do tworzenia harmonogramów pracy - POMOCY!!

Program do tworzenia harmonogramów pracy - POMOCY!!

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i poszukuję relacji osób, które mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

Robuś

Posty: 11

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

jpyzio

Posty: 15

 
Jeśli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

michal0120

Posty: 23

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Galagda

Posty: 36

 
Pamiętam, które problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

mniszekk

Posty: 11

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy winien być dostępny we wszystkich olbrzymich firmach. To niesłychanie wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Moderator

Posty: 23