Naprawa żyrandoli

Naprawa żyrandoli

Witam wszystkich, mam pytanie a mianowicie, znacie jakiś sklep w którym można zakupić stare lamy?

To znaczy stare natomiast odnowione takie, które nadają się do użytku. Mam dom zrobiony w starym stylu dlatego zależy mi na kupnie takiej lamy. Będę wdzięczna za informacje.

Dziękuje z góry wszystkim za fatygę.

Krzysio

Posty: 19

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, ale nie mam pewności ponieważ nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

@_yyy111

Posty: 17

 
Dzień dobry, najlepszym sklepem w którym będziecie mogli odnowić wasze lampy jest sklep archiwum, ja z jego usług korzystałam już parę razy i za każdym razem jestem zadowolona.

Polecam go niezwykle.

BrumBrum2

Posty: 18

 
Witam, niezwykle zależy mi na nabyciu starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niezwykle liczę na waszą pomoc, jeżeli możecie to niezwykle proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę dużo wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

bodzik155

Posty: 25

 
Cześć, niesłychanie zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej ponieważ jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić ponieważ to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś dobry sklep, który proponuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

FighterFX

Posty: 30

 
Cześć, niezwykle zależy mi na kupnie starej lamy, natomiast nie mam pojęcia gdzie ją mogę zakupić i w których cenach stoją takie lampy. może mi doradzicie gdzie i za ile? Będę niezwykle wdzięczny wam za te informacje, ponieważ ma być to prezent na urodziny. Jestem w ogromnej potrzebie.

Moderator

Posty: 23

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niezwykle częstokroć mówi o sklepie „archiwum” ponieważ to w nim niezwykle częstokroć kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz dużo innych staroci. Są one niezwykle przepiękne i z tego co wiem niezwykle wartościowe. Mówiła, że na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Andzia

Posty: 21

 
Hejka, niesłychanie interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam nabyć sobie lampę i chciałabym ją nabyć z fachowego sklepu, w jakim będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki znajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

jose_bastiano

Posty: 20