Czy ktoś korzysta z hostingów !

Czy ktoś korzysta z hostingów !

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, albowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, jakie obejmuje zdjęcia. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie istotna?

Wariat

Posty: 20

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże raduje się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego wyborną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Ptaszek

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że dzisiaj co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

Dersei02

Posty: 17

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed jakim postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, iż owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście propozycji. Muszę powiedzieć, iż na rynku jest dość wyrównana konkurencja, jaka zaciekle walczy o nowych klientów.

Jacuś

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

jaserek5

Posty: 26

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

reserved4u

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi dużo wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się między innymi za uptime, a także odnalazłem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług sporo firm.

POGROMCA_KELT

Posty: 21

 
Witam.
Z ogromnymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, ponieważ pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się olbrzymi plus!

_QuaTTrO_

Posty: 24

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwyczajnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

marcin225

Posty: 19