wycena aktuarialna, szukam

wycena aktuarialna, szukam

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, ale nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

Illilakip

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna jest niezmiernie przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to pożądane byłoby się do nich zgłosić. Warto się zgłosić poprzez internet.

stopiw7

Posty: 15

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

Iwona3

Posty: 17

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, zatem polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

Lupusx

Posty: 9

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

mateo29

Posty: 28

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, natomiast musisz wybierać fachowe firmy.

Yuri20

Posty: 4