podwójny przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

podwójny przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, bo teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

Krzyś23

Posty: 1

 
Aby się dowiedzieć, które są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i należałoby skontaktować się w tej sprawie z firmą.

codePerformance

Posty: 18

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego żąda.

E-GOista

Posty: 11

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele osób prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

Jasia12

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez kłopotów odnalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, iż to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, iż dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele ludzi prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

syrena88

Posty: 12

 
Myślałem, iż nie ma kłopotów z przenośnymi garażami na Węgrzech, ale widzę, iż nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, która ten rynek obsługuje.

TomekK

Posty: 6

 
Jeśli tylko się chce znaleźć ofertę to bez problemów można będzie do niej dotrzeć. Na Węgrzech polskie firmy oferujące blaszane garaże mają bardzo dobre opinie.

Grabow12

Posty: 2

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o sporo niższa od tych, jakie odnalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest odpowiednie. Mnóstwo moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, iż im się to opłaca.

deberty56

Posty: 16

 
Korzystałem z oferty na blaszane garaże w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/ i jestem bardzo zadowolony. Mają najlepsze ceny i bardzo szybko organizują cały potrzebny transport elementów garaży.

andrew66

Posty: 16

 
Aby się dowiedzieć, jakie są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

Mord

Posty: 2