lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, gdzie szukać?

lektor angielskiego przedszkole w Krakowie, gdzie szukać?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

ukrwios

Posty: 2

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Oczywiście odpowiednie podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

gruszk45

Posty: 9

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest niesłychanie słaby. To samo jest w podstawówce, wobec tego w interesie rodziców jest odszukanie kogoś z zewnątrz do pomocy.

nauczka5

Posty: 11

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma właściwe podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Penio

Posty: 12

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Joe

Posty: 22

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

dermuster

Posty: 9

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

SABUR

Posty: 2