safari w azji wakacje, poleci ktoś ?

safari w azji wakacje, poleci ktoś ?

Ciągnie mnie na Phuket :) To wyspa egzotyczna, więc pewnie trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę. Każda wskazówka i porada jest dla mnie istotna oczywiście od tych, którzy spędzili w tym miejscu urlop. Z góry dziękuję.

Lechu351

Posty: 4

 
Też szukam oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za wiele mam do stracenia :) Nie ulega wątpliwości nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością doskonalszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Bierny67

Posty: 28

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle przeróżnych historii się słyszy, iż człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, iż wakacje się udadzą, albowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, jakie nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym razie spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Odi

Posty: 15

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

snake7

Posty: 20

 
Będąc w Tajlandii na własną rękę jak dla nas kiepska sprawa z transportem, dlatego wybraliśmy agencję, która udostępniła nam auto z kierowcą. Tak czy siak płacisz, a w ten sposób mieliśmy naprawdę niczym nieograniczone możliwości zwiedzania tego, co chcieliśmy. Według mnie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Mord

Posty: 7

 
Jak szukacie dobrej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną http://thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Naprawdę polecam. Zakwaterowanie też od nich, bo nie chcieliśmy się motać sami.

syrena88

Posty: 9

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

RadeQ

Posty: 23

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Yuri20

Posty: 10

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

Klarka34

Posty: 9

 
Znakomita sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odszukać na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

Rico

Posty: 9