Majówka nad morzem

Majówka nad morzem

Witam.

Uwielbiamy polskie morze, a więc kolejny raz się tutaj wybieramy. Byliśmy już w Łebie. Dzisiaj chcemy wybrać Jastrzębią Górę.

To dobry pomysł?

Zbyszek

Posty: 22

 
Hej. Jeśli chodzi o oszczędności, gdy w grę wchodzą wczasy nad Bałtykiem to warto przede wszystkim rezerwować noclegi na kilka lub kilkanaście dni, gdy planujemy dłuższy odpoczynek. Czasami takie zniżki zapisane są w cenniku bądź musimy się po nie upomnieć i negocjować cenę, gdy wyczujemy, że obiekt nie ma zbyt dużego obłożenia na interesujący nas termin.

berry182

Posty: 27

 
Cześć.
Nieraz majówkę nad morzem potrafią utrudnić kłopoty ze znalezieniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, bowiem wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w którym odszukacie sporo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, jaka Was interesuje.

Gargamel5

Posty: 14

 
Dzień dobry. Z różnymi wydatkami mogą wiązać się wakacje nad Bałtykiem. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb turystów, którzy mogą wybrać inne warunki. Osobiście wybrałem kwaterę prywatną, a za pensjonat zapłaciłbym nawet kilkukrotnie więcej. Uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

showmemore43

Posty: 23

 
Hej. Ponad wszystko cenię sobie polskie morze, które polecam praktycznie każdemu. Przyznam szczerze, że byłem w wielu krajach, gdzie miałem okazję kąpać się w morzu. Rozumiem zachwyty Morzem Śródziemnym, ale polecam docenić to, co mamy pod ręką, bo Bałtyk jest piękny, o czym powinniście się przekonać :)

_QuaTTrO_

Posty: 24

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem radują się ogromną popularnością zarówno w mojej rodzinie, gdyż co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, iż taki wypad ma walory prozdrowotne, a zarówno pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie gigantycznymi kosztami.

reddy

Posty: 22

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, iż nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą liczba turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

Warszawiak

Posty: 11