Legendy Poznania, polecicie coś ?

Legendy Poznania, polecicie coś ?

Które atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić naturalnie zamiast ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

GeoFort

Posty: 9

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, natomiast moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Wobec tego sama też będę chciała sięgnąć z tej oferty. Tak czy inaczej miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

Iwona3

Posty: 17

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

wisła1905

Posty: 10

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca rzeczywiście wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym niezwyklej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, lecz również lubią chłonąć wiedzę.

denkrost

Posty: 16

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem niezmiernie zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niezwykle dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco sięgnąć. To o sporo doskonalsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

labuh

Posty: 11

 
Najlepsze muzeum w życiu w jakim byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

Cziczin

Posty: 23

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeżeli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci cudownie się bawiły, zintegrowały ze sobą i niesłychanie nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

Alim45

Posty: 17

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od paru tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najniezwyklej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niezmiernie dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

propek1

Posty: 13