wakacje rodzinne all inclusive, sprawdzone ?

wakacje rodzinne all inclusive, sprawdzone ?

Witam. Mam nadzieję, że pomożecie wybrać biuro podróży, które oferuje wakacje rodzinne all inclusive. Koniecznie chodzi o zagraniczne wakacje egzotyczne. Będą to pierwsze takie z dziećmi, więc potrzebujemy wyłącznie sprawdzonych ofert. Dziękujemy

reklamos

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Zapewniają mnóstwo atrakcji, dlatego nie bez powodu korzystaliśmy, ale też będziemy w przyszłości.

Facio

Posty: 9

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

CAUCHETWERE

Posty: 31

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to dużo wiecej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zagwarantować atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka propozycji mamy na oku :D

dominikk5

Posty: 16

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i niewątpliwie bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie we własnym zakresie rozrywkę na urlopie.

Lupusx

Posty: 9

 
Widzę, iż coraz wiecej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, wobec tego polecam każdej mamie, która chce troszkę odsapnąć. Porządne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się mnóstwo pieniędzy.

drumer

Posty: 9