Która marka perfum damskich jest najlepsza ?

Która marka perfum damskich jest najlepsza ?

Hej. Planuję duże zmiany w swoich perfumach damskich. Co sądzicie o nowościach giorgio armani? Zawsze kupuję w tradycyjnej drogerii. Widzę, że sporo was decyduje się na zakupy online. Może znacie jakieś wiarygodne źródło.

Adam 105

Posty: 12

 
Właśnie jestem po pozyskaniu perfum damskich hugo boss woman extreme :) Malinojeżyna po prostu mnie urzekła. Premiera w 2016, a ja dopiero teraz. Polecam. Aha w hurtowniach online można kupić zdecydowanie taniej.

Bierny67

Posty: 28

 
Nie powiem dobry gust. Ja pozostaję jednak przy klasykach. Jak dla mnie wystarczające na każdą okazję są perfumy damskie giorgio armani. Obecnie Code Femme mocno pomarańczowe :)

misuuuop

Posty: 9

 
Osobiście bardziej podobają mi się perfumy damskie lacoste. Ostatnio znalazłem tę markę w wyśmienitej cenie. Polecam zajrzeć sobie tutaj https://makeupmania.com.pl/77-lacoste. Dlaczego polecam, bo oprócz cen spodobała mi się rzetelna, doświadczona i niesłychanie miła obsługa :)

pietryn045

Posty: 20

 
Coś mało poleceń ciekawych perfum damskich :( Miałam nadzieję, że bardziej się kochane wysilicie :) Poważnie czekam i liczę na wasze opinie i polecenia, bo akurat znajduję się w sytuacji, gdzie wszystko pachnie tak samo ;)

dodo1994

Posty: 20

 
Niektóre podróbki nie są złe :) Ale wiadomo, że zapach nie trzyma się tak, jak powinien. Nie jest też dokładnie taki, jak powinny mieć perfumy damskie na przykład paco rabanne. Ogólnie nie lubię dawać oszustom zarabiać, więc jak chcę kupić taniej oryginał, kupuję online w jakiejś hurtowni.

michaś34

Posty: 6