Właściwości oleju migdałowego?

Właściwości oleju migdałowego?

Witam serdecznie. Wpadło mi do głowy, aby nabyć masło shea. Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z takim zakupem? Jesteście w stanie odradzić mi lub poradzić nabycie w konkretnym miejscu?

Mikuśio

Posty: 14

 
Z kolei w moim wypadku najlepiej sprawdził się olej migdałowy. Nie powodował u mnie jakichkolwiek podrażnień, a dodam, że mam bardzo wrażliwą skórę. Z jego pomocą postanowiłam samodzielnie stworzyć swój idealny kosmetyk. To naprawdę daje sporo radości :)

Modniś

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy warto zaznaczyć, że olej makadamia to bardzo dobry przeciwutleniacz. Oprócz zastosowania w branży kosmetycznej okazuje się, że może znaleźć praktyczne zastosowanie, gdy naszym priorytetem jest leczenie choroby nowotworowej, ponieważ umożliwia on nawet zmniejszanie się guzów.

duduś34

Posty: 18

 
Trudno mi powiedzieć co mogą zaoferować Wam glinki kosmetyczne, albowiem nigdy uprzednio nie miałam z nimi do czynienia.

W sumie dopiero Wasze pytania zainspirowały mnie od tego, aby zbadać, co mają one do zaoferowania. Niebawem składam zamówienie na różne glinki, a później zrecenzuję skuteczność i sposób ich poczynania.

Pelek_23

Posty: 26

 
Zupełnie nie wiedziałam czym jest, gdy pierwszym raz usłyszałam, że istnieje olej z czarnuszki. Dopiero później sprawdziłam, że doskonale odpowiadałby moim potrzebom. Zamówiłam go w sklepie http://zielonyklub.pl/olej-z-czarnuszki.html i teraz zamierzam go przetestować. Potem podzielę się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

Miłego dnia :)

pawel253

Posty: 18

 
Miałam problemy ze skórą, gdy przesadnie spaliłam się na słońcu. Przez pierwszy dzień faktycznie nic nie pomagało, lecz wówczas koleżanka przyniosła mi zamówiony poprzez Internet olej migdałowy. Posmarowałam nim skórę zaledwie raz i już czułam niebywałą ulgę.

Motospec

Posty: 17