Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczeniem w temacie :)

Marioleczka

Posty: 7

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 13

 
Chyba tylko certyfikaty teraz potwierdzają, czy kosmetyk jest faktycznie naturalny. To pojęcie trochę nadużywane przez producentów z branży, więc trzeba uważać ;)

Wariat

Posty: 21

 
Według mnie najlepiej w zestawach brać kosmetyki naturalne, w jakichś formułach na dzień i na noc od jednej marki, bo wtedy masz działanie przez całą dobę. Inaczej nie da się niestety dbać o cerę.

k124l

Posty: 18

 
Ten składnik, który podaje się na początku etykiety występuje zazwyczaj w największej ilości, więc to dobra wskazówka przy analizie jakości kosmetyku.

Ptaszek

Posty: 14

 
Na twoim miejscu bym pozamawiała próbki kosmetyków naturalnych. Polscy producenci dobrze sobie naprawdę radzą na tym rynku, aż zaskakująco dobrze. Formuły uzdrowiskowe na mnie najlepiej działają.

aleksis

Posty: 16

 
Organizm się przyzwyczaja do niektórych, nawet naturalnych składników, więc trzeba kosmetyki naturalne systematycznie wymieniać.

zabawaa

Posty: 19

 
Bierz kosmetyki z witaminą C i kwasem mlekowym, bo bardzo dobrze nawilżają i masz przy okazji mocne działanie przeciwzmarszczkowe, nawet porównywalne z zabiegami medycyny estetycznej. Chyba najwięcej podobnych kosmetyków ma sklep e-naturalne.pl. To jeden z moich ulubionych, dlatego zostawiam namiar.

Jacuś

Posty: 7

 
Kwas hialuronowy na pewno ma potwierdzone działanie. Lepszy kosmetyk z kwasem hialuronowym, bo w salonach medycyny estetycznej zapłacisz krocie za jego użycie.

Zdzichu

Posty: 8

 
Według mnie nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych jest bardzo dobra, ale szczególnie kosmetyki uzdrowiskowe.

Ptaszyna

Posty: 6