POMOCY ! Moja skóra wygląda tragicznie !

POMOCY ! Moja skóra wygląda tragicznie !

Nie wiem czy uwielbiacie tak samo zakupy jak ja... jestem osobą, jaka chyba 50% swojego dochodu wykorzystuje na zakupy. O ile mieszkam z rodzicami i dokładam się do domku to raczej nie stanowi problemu, poszukuję jakiegoś fajnego i taniego sklepu, gdzie można kupić coś extra ;)

Pozdrówka :**

mikesmith0103

Posty: 23

 
Ja nie lubię kupowania w drogeriach, albowiem tam jest zawsze tyle ludzi, że nie możesz nawet się czemuś doczytać, albowiem zaraz ktoś cię trąca, albowiem chce przejść, albo ktoś cię zaczepia czy nie pomóc, albo matki z dziećmi w wózkach się pchają, gdzie te alejki są wąskie i weź sorry. Apel tutaj z mojej strony, z wózkiem wara ze sklepów, albowiem po prostu utrudniacie życie innym, którzy później na was tylko klną i mówią złe rzeczy. O ile tego nie chcecie to po prostu idźcie do sklepu wówczas, kiedy dzieckiem się ktoś zajmuje, albo kupujcie przez neta!

Strasznie mnie coś takiego wkurza, natomiast jeszcze taka myśli, że każdy ma jej ustępować, albowiem ona urodziła dziecko!

bodzik155

Posty: 25

 
Drogerie to jest po prostu porażka… te wszystkie pseudo znające się doradczynie, które nierzadko po prostu kija się znają na tym co się do nich mówi, natomiast nawet czasem powtarzają po innych co mają mówić natomiast zawsze są gotowe do „pomocy” i chodzą za tobą i się dopytują co podać, w czym pomóc i inne takie.. no przecież to jest tragedia, nie wiem kto je szkoli.. pracę trzeba jakąś mieć, niemniej jednak kurcze albo się doucz, albo nie zawracaj gitary zasłyszanymi gdzieś prawdami, które mają tyle do czynienia z rzeczywistością ile bajki Andersena! Uff.. sorry, niemniej jednak musiałam to z siebie wydusić. Ogólnie mówię, kupuj w sieci natomiast nie poprzez drogerię to wyjdziesz na tym zdrowsza.

Sarever

Posty: 25

 
Ojejka... jak ja uwielbiam kosmetyki, malowanie się, ubieranie, przebieranie i te wszystkie rzeczy! :D Ogólnie to niekiedy się przebieram kilka razy dziennie (latem w weekendy czy wakacje) i jest to dla mnie super gratka, tym bardziej jak rano jest plaża, później jest wypad na zakupy, później jakiś grill zaś na wieczór zabawa.. o jej jak ja tęsknie za latem zaś obecnie jeszcze ta głupia szkoła i generalnie się trzeba uczyć (bowiem w przeciwnym wypadku później będę sprzątać ulice jak mówi mama). Jak coś fajnego odnajdziesz to daj mi znać :**

pozdrówka z Władka

POGROMCA_KELT

Posty: 21

 
Ja też mieszkam na wsi i trudno jest tutaj cokolwiek pozyskać zaś przecież nie będę kupować kosmetyków z Biedronki xD haha generalnie ostatni mój zakupowy hit to była ta woda http://jedyna.istore.pl jest po prostu bajeczna! Myślałam, iż będzie krotko trzymać, albowiem cena jest faktycznie niewysoka, ale trzyma spokojnie cały dzień, zaś poniektóre ciuszki pachną jeszcze dzień później. Jestem faktycznie zachwycona i planuje już taki sam kupowanie siostrze na urodziny albowiem ma za dwa miesiące.

strom

Posty: 26

 
Kochana najlepsze zakupy to się akurat robi w skelpie takim stacjonarnym, no albowiem co z tego, iż jak sobie zobaczysz jakąś szminkę, to i tak nie wiesz jak ona będzie na tobie wyglądać. Najlepiej maznąć się testerem i wtedy wiesz, czy abyś tak wyszła na ulicę czy będziesz straszyć, czy wyglądasz bosko tak jak pragniesz! Ja zawsze tak robię, albowiem już kilka razy zdarzyło mi się, iż nabyłam coś poprzez neta (kolorowy kosmetyk) zaś później się okazało, iż jak się pomalowałam, iż ten barwa zupełnie do mnie nie pasuje, albo iż na zdjęciu barwa wyglądał zupełnie inaczej niż na żywo, zaś wtedy to jest naprawdę zonk, albowiem co z tym wykonać :/

shelby

Posty: 17

 
Ja nie lubię sie malować więc nie jestem w stanie odpowiedzieć ci na pytanie, moja buzia nie toleruje żadnego makijażu poza jakąś szminką (dobrą) i tuszem do rzęs, bowiem wszelkie pudry które stosowałam albo były za ciemne, albo wyglądały jak maska, która z bliska po prostu wyglądała odpychająco :/ ogólnie błyszczyki może i są fajne, natomiast większość jest mega sztuczna i to czuć na ustach, natomiast cienie do powiek to mam te same od jakiś 2 lat i to tylko jeden kolor (złoty brąz) bowiem w kolorowych wyglądam po prostu jak jakiś klaun :P

zdziniu33

Posty: 18