Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczen

figo

Posty: 7

 
I tak się dużo poprawiło jeśli chodzi o jakość kosmetyków między tym co teraz i co kiedyś. Tylko mam wrażenie że ludzie sobie szkodzą trochę nadużywaniem różnych kremów preparatów i tak dalej czym po prostu rozlewniają skórę – jeśli tak to można nazwać. Ale to moja prywatna opinia, nie jestem dermatologiem :)

dada45

Posty: 15

 
Z trądzikiem to miałam problem przez cały okres dojrzewania i teraz jak już mam grubo po 30 tce to jest to samo, tylko że ten aktualny to się nazywa różowaty..masakra, całe życie coś.

Rafałek34

Posty: 14

 
Naturalne kosmetyki zyskują na popularności ale wciąż jednak mało osób ma świadomość że takie preparaty są dużo lepsze, brakuje edukacji w tym temacie.

intimiss

Posty: 11

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

Wiśniak45

Posty: 9

 
Dużo zamawiamy produktów do naszego salonu urody od E Naturalne (na stronie e-naturalne.pl jest do nich kontakt). Mają wysokogatunkowe preparaty, bazy, oleje, masła, wody i całą resztę, plus akcesoria jak specjalne buteleczki i tak dalej. Można u nich zrobić kompleksowe zaopatrzenie .

Iwona3

Posty: 17

 
Ostatnio zdecydowałam się umówić do dermatologa w związku z moim trądzikiem i okazało się że to różowaty, ciężki w leczeniu i ciężki w ogóle w wyjaśnieniu co jest przyczyną. ;/

Andziaaan

Posty: 7

 
Najlepsze są naturalne kosmetyki a jeszcze lepsze te które się zrobi samemu w domu. Wbrew pozorom wiele rzeczy można sobie zrobić we własnym zakresie potrzebne są tylko jakieś bazy olejki, masła wody itd.

Złoty

Posty: 14

 
Czasem zmiana kosmetyków może naprawdę dużo pomóc. Mąż przez lata miał problem z łupieżem a wystarczyło kupić inny szampon i problem zniknął...oczywiście zanim dobraliśmy ten odpowiedni trochę to czasu i prób zajęło.

edmund

Posty: 10

 
Nie mam pojecia gdzie takie naprawdę naturalne kosmetyki dostać ale z chęcią bym sobie przetestowała czy faktycznie skóra jakoś lepiej mi na coś takiego zareaguje.

CHatka-eKo

Posty: 13