mieszkania Warszawa, znacie ?

mieszkania Warszawa, znacie ?

Konieczne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, lecz nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało poprzez Internet. Obejrzę sobie wtedy mieszkanie na fotografie i zdecyduje czy mi się to podoba.

NBA-dresy

Posty: 2

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

tigra32

Posty: 13

 
Warszawa zawsze miała niezmiernie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie lepsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Kitas

Posty: 8

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Joe

Posty: 7

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Naturalnie trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Wariat

Posty: 17

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Franeczek23

Posty: 26

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w dobrej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niesłychanie znana.

dziubbek56

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo olbrzymie znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie więcej.

ltomzik

Posty: 3

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

codePerformance

Posty: 13

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

Lupusx

Posty: 8